Pierre Alechinsky färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927), Linolog II, signerad Alechinsky med dedikation, färglitografi, 47x63 cm, oramad

344110

2015-11-22