Tapetserat skåp med floraplanscher
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, delvis i alm, tapetserat med tryckta planscher ur Nordens flora, invändigt med hyllplan, höjd 126, 105x45 cm, nyckel medföljer
Slitage, tapetserad, senare tryckta floraplanscher
344112
2015-11-20