Tapetserat skåp med floraplanscher

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, delvis i alm, tapetserat med tryckta planscher ur Nordens flora, invändigt med hyllplan, höjd 126, 105x45 cm, nyckel medföljer

Slitage, tapetserad, senare tryckta floraplanscher

344112

2015-11-20