Mapp med sju grafiska blad samt teckning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 7 st., samtliga signerade och numrerade, Brita Molin (2), Rune Pettersson, Lars Stenstad, Lennart Gram, Ursula Schütz, Olle Berlin samt blyertsteckning Lennart Gram - Porträtt
344145
2015-11-23