Mapp med sju grafiska blad samt teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 7 st., samtliga signerade och numrerade, Brita Molin (2), Rune Pettersson, Lars Stenstad, Lennart Gram, Ursula Schütz, Olle Berlin samt blyertsteckning Lennart Gram - Porträtt

344145

2015-11-23