Grafiska blad i mapp
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 7 st., samtliga signerade och numrerade, Sven Erik Jacobsson, Rune Pettersson, Lennart Gram, M. Tryggelin, Christina Campbell, Th. Jordan (?) samt ett blad utfört och signerat av flera konstnärer
344147
2015-11-23