Hans Wigert och Sixten Haage grafiska blad
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 2 st., Hans Wigert, Katt, signerad och numrerad 80/280, färglitografi, 41x41 cm, samt Sixten Haage, "Den ensamma hunden", etsning, 1977, signerad och numrerad 6/110 E.T., 56x39 cm
344151
2015-11-23