Hans Wigert och Sixten Haage grafiska blad
Vollendet
2015-11-23
344151
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, 2 st., Hans Wigert, Katt, signerad och numrerad 80/280, färglitografi, 41x41 cm, samt Sixten Haage, "Den ensamma hunden", etsning, 1977, signerad och numrerad 6/110 E.T., 56x39 cm