Stolar Kerstin Hörlin Holmqvist
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 10 st, "Charlotta", Kerstin Hörlin Holmqvist för Asko, BORD, Asko, vitlackerat, stolar med spjälade ryggar samt sitsar klädda i textil, 3 iläggsskivor (30 cm vardera), bordets höjd 72, 130x90 cm
Bordet med slitage och färgbortfall, stolarna med omklädda sitsar, bruksslitage, 3 lagningar
344154
2015-11-22