Salongsgrupp Frankrike

Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike
Salongsgrupp Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, Frankrike, 1800-talets slut, skuren valnöt, bestående av: soffa längd 104, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, sitthöjd 38-46 cm

Slitage

344158

2015-11-22