Skrivbyrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 108, 102x47 cm
Kuntoraportti
Nyckel saknas, senare bemålad, omarbetad
344176
Päivämäärä:
2015-11-23