Dekorativa tallrikar

Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar
Dekorativa tallrikar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 5 st, 18/1900-tal, motiv av bl.a. Napoleon och Joséphine, diameter 23-30 cm

Nagg, slitage

344183

2015-11-22