Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER SCHUYFF (Holland, född 1958): Komposition, signerad verso Schuyff 89-91, akvarell, 34x23,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
344192
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här