Peter Schuyff akvarell

Peter Schuyff akvarell
Peter Schuyff akvarell
Peter Schuyff akvarell
Peter Schuyff akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER SCHUYFF (Holland, född 1958): Komposition, signerad verso Schuyff 89-91, akvarell, 34x23,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

344192

2015-11-22