Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IL VERONESE, hans efterföljare (1700-tal): Kristus med Maria och Märta, olja på duk, 122x112 cm
Dubblerad, renoverad, färgbortfall
344198
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här