Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TANSU, Japan, 1900-tal, 4 lådor + 1 lönnfack, höjd 52, 97x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage, skador, märken
344199
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här