Tansu

Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu
Tansu

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANSU, Japan, 1900-tal, 4 lådor + 1 lönnfack, höjd 52, 97x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage, skador, märken

344199

2015-11-24