Anna Rosenbäck

Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City", signerad och daterad A Rosenbäck -15, blandteknik/akryl/imitationsguld, ca 80 x 80 cm

344211

2015-11-22