Anna Rosenbäck

Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck
Anna Rosenbäck

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Urban Jungle", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld/ koppar, ca 80 x 80 cm

344215

2015-11-22