Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA/VÄGGBONAD, empirestil, 1900-tal, broderad, medaljong på ljus botten, 295x231 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre slitage, fläckar
344226
2015-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här