Matta/Väggbonad

Matta/Väggbonad
Matta/Väggbonad
Matta/Väggbonad
Matta/Väggbonad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTA/VÄGGBONAD, empirestil, 1900-tal, broderad, medaljong på ljus botten, 295x231 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre slitage, fläckar

344226

2015-11-26