Urna Italien

Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien
Urna Italien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, Italien, 1900-tal, stengods, blå dekor mot vit botten, hänklar i form av huvuden, signerad IMA Italy, höjd 46 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Götebrog

Slitage

344229

2015-11-26