Bordslampa golvlampa 1970-tal

Bordslampa golvlampa 1970-tal
Bordslampa golvlampa 1970-tal
Bordslampa golvlampa 1970-tal
Bordslampa golvlampa 1970-tal
Bordslampa golvlampa 1970-tal
Bordslampa golvlampa 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, GOLVLAMPA, 1970-tal, kromad stomme, fotplatta o lampskärm i svartlackerad plåt, höj- och sänkbara

Bruksslitage

344241

2015-11-22