Alfred Thörne

Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Insjölandskap med stuga, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 59x38 cm

344243

2015-11-24