Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Gult huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 98/192, färglitografi, 50x38 cm, bladstorlek 68x56 cm
344248
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här