Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Gult huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 98/192, färglitografi, 50x38 cm, bladstorlek 68x56 cm

344248

2015-11-22