Barnstol från frisörsalong

Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong
Barnstol från frisörsalong

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

BARNSTOL, med fotstöd, 1930-tal, krom och galon, sitthöjd 72 cm

Slitage

344262

2015-11-22