Lars Tärning
2015-11-22
344274
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med vinbär, signerad och daterad Lars Tärning -99, skiktmåleri på pannå, 19x46 cm