Spegel och lampetter tenn 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, art deco, Sverige 1935, höjd 45 resp. 28 cm

Bruksslitage

344281

2015-11-22