Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, delvis bronserade, art deco, Sverige 1930-tal, höjd 48 resp 30 cm
Bruksslitage
344283
2015-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här