Spegel och spegellampetter tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, runda, Sverige 1940-tal, höjd 40 resp 17 cm

Bruksslitage, en ljusarm lagad samt bucklig

344285

2015-11-24