Spegel och spegellampetter tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, Sverige 1940-tal, höjd 48 resp 31 cm

Bruksslitage

344286

2015-11-25