Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BORDSLAMPOR, 3 st, 1960/70-tal, mässing och trä, samt en med slipat och färgat glas, höjd 54-63 cm
En med ytslitage
344295
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här