Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 66x56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

344300

2015-11-29