Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 66x56 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
344300
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här