Karmstolar signerade Johan Petter Grönvall

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade IPG (Johan Petter Grönvall, mästare i Stockholm 1816-1849), klädsel av tyg, betsad björk, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, senare klädsel

344308

2015-11-22