Skrivbord Kina 1900

Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900
Skrivbord Kina 1900

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Kina, 1900-tal, med 2 lådor, höjd 80, 120x45 cm

Brukslitage, repor, torrsprickor

344314

2015-11-22