Stockholmsplanscher Maritn och Müller

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMSPLANSCHER, Johan Fredrik Martin (1755-1816), 6 gravyrer, ca 36x53 cm (plåtkant)
Verner - Müller, 6 litografier, 32x42 cm (bildmått), bla Haga, Ulriksdal, Karlberg, Drottningholm

Senare avdrag, skador, fläckar

344333

2015-11-29