Stockholmsplanscher Maritn och Müller
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLMSPLANSCHER, Johan Fredrik Martin (1755-1816), 6 gravyrer, ca 36x53 cm (plåtkant)
Verner - Müller, 6 litografier, 32x42 cm (bildmått), bla Haga, Ulriksdal, Karlberg, Drottningholm
Senare avdrag, skador, fläckar
344333
2015-11-29