Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, ställbar, grålackad metall, märkt PeFeGe, längd 115 cm

Bruksslitage

344337

2015-11-22