Theo Ruth fåtölj Artifort

Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort
Theo Ruth fåtölj Artifort

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

THEO RUTH, fåtölj, Artifort, Holland 1950-tal, ben i mahogny, sits klädd i blå sammet, djuphäftade knappar i brunt skinn, brickmärkt Artifort samt numrerad i benet 10558, höjd 85 cm, omklädd

344339

2015-11-22