Theo Ruth fåtölj Artifort
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
THEO RUTH, fåtölj, Artifort, Holland 1950-tal, ben i mahogny, sits klädd i blå sammet, djuphäftade knappar i brunt skinn, brickmärkt Artifort samt numrerad i benet 10558, höjd 85 cm, omklädd
344339
2015-11-22