Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): "Maternité", signerad i trycket, litografi, bladmått ca 64,5 x 49,5 cm, oramad

Gulnad, fläckar, smärre ytskador

344342

2015-11-22