Ampel med spindeldekor

Ampel med spindeldekor
Ampel med spindeldekor
Ampel med spindeldekor
Ampel med spindeldekor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-talets första del, kupa i frostat glas med dekor av spindelnät sk spindeldekor, diameter ca 41 cm

Kupa med nagg på insidan

344359

2015-11-22