Bordslampor
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, sekelskifte 1900, Frankrike, marmor, ornament av vädurar i förgylld brons, total höjd inklusive skärm 59 cm, skärmar medföljer
Senare kablage, fot med obetydligt slitage
344371
2015-11-23