Julia Beck akvarell 1927

Julia Beck akvarell 1927
Julia Beck akvarell 1927
Julia Beck akvarell 1927
Julia Beck akvarell 1927

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JULIA BECK (1853-1935): Trädallé med hus, signerad och daterad Julia Beck Juni 1927, akvarell på papper, 25x51,5 cm, oramad

Hanteringsveck

344374

2015-11-29