Fat tenn 2 st 1700-tal

Fat tenn 2 st 1700-tal
Fat tenn 2 st 1700-tal
Fat tenn 2 st 1700-tal
Fat tenn 2 st 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 2 st., tenn, ett djupt, fyrstämplat, otydliga stämplar 1700-tal, diameter 22,5 cm, ett med otydliga stämplar 1793, diameter 22,5 cm

Spricka, slitage

344377

2015-11-27