Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanérad i rot och teak, med intarsia, mässingsbeslag, höjd 77, 89 x 48 cm, nyckel finns

Bruksslitage

344386

2015-11-23