Erland Cullberg olja
2015-11-23
344397
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Elegisk jungfru", monogramsignerad EC, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 64x53 cm
PROVENIENS: Galerie Belle, Västerås