Stockholm ca 13 grafiska blad och teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOCKHOLM, ca 13 etsningar, teckningar och akvareller, bl a E. Hällgre, E. Ekroth, F. Lindström

344398

2015-11-29