Jordglob Dr Neuse

Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse
Jordglob Dr Neuse

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, Dr Neuse´s Globus, 1900-tal, fot klädd i papiermaché, höjd 37 cm

Skador

344400

2015-11-25