Alf Lindberg
2015-11-23
344401
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALF LINDBERG (1905-1990): Stilleben med frukter, signerad Alf Lindberg, daterad 1955 på baksidan, olja på pannå, 37x42 cm