Selbåge 17/1800-tal

Selbåge 17/1800-tal
Selbåge 17/1800-tal
Selbåge 17/1800-tal
Selbåge 17/1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SELBÅGE, 17/1800-tal, sannolikt Hälsingland, träskuren och bemålad dekor, äldre lagning och detaljer i smide, längd ca 48 cm

344402

2015-11-23