Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERMAN SÖDERSTEN (1862-1926): Motiv från Karlskogatrakten, signerad och daterad Herman Södersten 1880, olja på duk, ca 57x83 cm
Krackeleringar
344408
2015-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här