Herman Södersten oljemålning

Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERMAN SÖDERSTEN (1862-1926): Motiv från Karlskogatrakten, signerad och daterad Herman Södersten 1880, olja på duk, ca 57x83 cm

Krackeleringar

344408

2015-11-23