Bägare silver 1700-tal

Bägare silver 1700-tal
Bägare silver 1700-tal
Bägare silver 1700-tal
Bägare silver 1700-tal
Bägare silver 1700-tal
Bägare silver 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, silver, 1700-tal, otydliga mästarstämplar, räfflad fot, svisselerad dekor av bladslingor, höjd ca 8,5, diameter 4,5-7,5 cm, vikt ca 49 g

Bucklor

344426

2015-11-23