Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, skiva i alrotsfanér, fot i svärtat trä, höjd 68, 90x90 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre fanérskador
344440
2015-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner