Alrotsbord

Alrotsbord
Alrotsbord
Alrotsbord
Alrotsbord
Alrotsbord
Alrotsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, skiva i alrotsfanér, fot i svärtat trä, höjd 68, 90x90 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre fanérskador

344440

2015-11-23